Jdi na obsah Jdi na menu
 


Módní sukně pro jaro a léto 2009: Nastudujte si kompletní manuál pro váš nákup sukní

27. 3. 2009

Přestože by měla být sukně základem ženského oblečení, kalhoty jí už dlouhodobě vytlačují. Vneste do svého života změnu a najdete si i vy styl sukně, která vám bude slušet. Trendy pro jaro a léto 2009 jsou pestré a je z čeho vybírat – pro ženu každého věku i každé postavy.

 

Sukně pěkně do áčka nesmí chybět ani vám

Áčkové sukně jsou stále v kurzu a to zejména, budete-li volit výrazné odstíny černé, červené v kombinaci s béžovou či šedou. Nosí se s podkolenkami i bez. Popřípadě s barevnými punčocháčemi. Velmi často jsou sukně doplněny sklady, které působí ležérně avšak módně. Jsou jedním z největších hitů této sezóny.

 

Oblečte se „jako duha“

Budete-li kombinovat barevné sukně s odlišně barevnými topy, též neprohloupíte. Nosí se kombinace červené, fialové a žluté. Taktéž můžete volit trávičkově zelenou či nebesky modrou.

 

Asymetrie je opět na výsluní

Asymetrie je jednou na výsluní a jednou naopak zatracovaná na samém dně módního světa. Letos se módní tvůrci s asymetrií u sukní vrací a experimentují s ní. Jednou to jsou skladové aplikace na sukních, podruhé skosená délka a jindy několik „ledabyle“ našitých cípů. Teď jen rozhodnout, co vám bude lichotit a v čem budete mít tu kuráž vyrazit do ulic!

 

Maxi délky se hodí pro denní nošení i pro večírky

Maxi délky se stále drží, avšak ne v podobě hippie, nýbrž ve formě ženy female fatale. Černá, bílá, upnuté siluety či kanýrkově nebesky rozevláté maxi délky. To vše je letos módní a na ledajakém večírku v tom budete za hvězdu.

 

Zapouzdrovaná a vždy s páskem – budete „in“

Pouzdrové sukně stále letí a rok 2008 je skvěle uvedl na módní výsluní i pro rok 2009. V žádném případě nezahazovat! Naopak, pořizujte další a noste je pěkně s páskem.

 

Retro hastroš letí

Jste-li alespoň trošku extravagantní, svá a máte ráda experimenty, je tento styl určen právě vám. Vrstvěte barvy v kombinaci s šedou a béžovou „skoro pytlovinou“ a tvořte tak dojem retro hastroše se stylem!

 

Rozevlátý vánek sluší v této sezóně i sukním

Jaro a léto je skvělé období pro to, udělat ze sebe vílu lehkou jako vánek. Noste lehoučké vzdušné materiály a jemné potisky hodné těm nejvíce křehkým vílám!

 

Tulip sukně ještě užijete

Sukně jako zvon aneb „s tulipánem nejdál dojdeš“ je stále v kurzu! Nosí se klasické střední délky, tak i ultra mini, jež nádherně zvýrazní vaše ladné ženské pozadí. Nově se objevuje takzvaný mačkaný či asymetrický tulip, kde je kladen důraz na detaily a také zajímavé aplikace vytvářené za pomoci doplňků či světla.

 

Ultra mini – nejlépe pod 30 cm!

 

Náhledy fotografií ze složky Sukně 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář